ŞİRKET PROFİLİ


1 996 yılında Antalya'da kurulan Crystal, hızla büyüyerek profesyonel mutfak ekipmanlarında lider bir Türk üretici konumuna geldi.t.


Firmamız mutfak ekipmanları, soğuk odalar ve açık büfe olmak üzere üç farklı grupta yapılanmıştır. Bu grupların her biri bağımsız, ayrı yönetim ve mühendislik birimlerine sahiptir.


Ar-Ge'ye ve ürün yelpazemizin üstün kalitesine büyük önem veriyoruz. Ekiplerimiz, hızlı sorun çözümü ve ortaklarımız aracılığıyla yüksek değerli bir imaj oluşturma yeteneği sağlar.


Crystal'in ihracat ağı 5 kıtada 85'ten fazla ülkeyi kapsamaktadır.


İster otel, restoran, fırın, bar, pastane, dondurmacı, kafeterya, okul veya hastane işletin, sizin için doğru ürüne sahibiz.

KRİSTAL İMZASI


K alite ve sürdürülebilir uygulamalara olan bağlılığımız, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla ISO 9001, ISO 14001, CE ve TSE belgeleri ile belgelenmiştir.


Bu amaçla müşteri ihtiyaçları en etkin şekilde projelendirilmekte ve yerine getirilmektedir.


Mükemmel sonuçlar verme taahhüdümüz ve sürekli iyileştirmeye odaklanmamız bizi Türkiye sınırlarının ötesinde bir pazar lideri yaptı. Sadece ürettiğimiz ve tedarik ettiğimiz ürünlerle değil, aynı zamanda sunduğumuz yüksek düzeyde müşteri hizmetleriyle de gurur duyuyoruz.


Crystal Industrial, 130.000 m²'lik bir alanda, CNC tabanlı makine parkuru ve 500 kişilik uzman, dinamik ve yenilikçi ekibimizin özverisiyle kusursuz üretime odaklanan operasyon ağını oluşturmuştur.

KRİSTAL İMZASI

Hikayenin başladığı yer - mükemmelliği takip etme taahhüdü

Crystal Industrial, Türkiye'nin en büyük konaklama ve ikram odaklı gruplarından biri olan Kilit Grubu'nun bir parçasıdır. 1955 yılında başladı ve yaklaşık 65 yıl sonra 5 sektörde 10 farklı markayı kapsayacak şekilde genişledi.

Başarımız, mükemmel planlamanın, etkili stratejinin ve mükemmellik arayışına bağlılığımızın sonucudur. İlk günden beri, tüketici odaklı pazarlama felsefemiz ve müşteri ihtiyaçlarımızı derinlemesine anlamamız, yaptığımız her şeyin temelini oluşturdu.

 

Ramazan Kaynakçı – Genel Müdür